Kocaeli

7’li Ragbi Büyük Kadınlar Etaplı Türkiye Şampiyonası Gölcük’te

Abone Ol 

15-21 Mayıs tarihleri arasında gençlik haftası kapsamında 7li Ragbi Büyük Kadınlar Etaplı Türkiye Şampiyonası final müsabakaları 15 Mayıs tarihinde Gölcük Şehir stadında gerçekleşecek.

7’li Ragbi Büyük Kadınlar Etaplı Türkiye Şampiyonası Gölcük’te

15-21 Mayıs tarihleri arasında gençlik haftası kapsamında 7li Ragbi Büyük Kadınlar Etaplı Türkiye Şampiyonası final müsabakaları 15 Mayıs tarihinde Gölcük Şehir stadında gerçekleşecek.

Türkiye Ragbi Federasyonu Gölcük Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü ile organize olarak düzenlediği müsabaka programına göre15-21 Mayıs Gençlik haftası kapsamında 7’li Ragbi Büyük Kadınlar Etaplı Türkiye Şampiyonası Final Etabı Müsabakaları 15 Mayıs 2022 tarihinde 10:00 – 16:00 saatleri arasında yapılacak.

Gölcük Şehir Stadında yapılacak olan Ragbi müsabakalarına tüm Gölcük halkı davetlidir.

27 Mart’ta Ankara Kızılcahamam ilçe stadında oynanan maç sonuçlarına göre finale çıkan takımlar;
FİRUZKÖY SK, HACETTEPE SK, SELÇUK KARTALLAR SK, KANDIRA AKÇAKOCA SK, ANKARA RAGBİ SK, ALANYA BELEDİYE SK, ÇARŞAMBA BELEDİYE SK, KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SK

7li RAGBİ BÜYÜK KADINLAR FİNAL PROGRAMI
KOCAELİ GÖLCÜK İLÇE STADYUMU
TARİH:15 MAYIS PAZAR

TEKNİK TOPLANTI SAATİ 09:00

AÇILIŞ SEREMONİ 9:45

1.MAÇ 10:00 FİRUZKÖY SK-HACETTEPE SK
2.MAÇ 10:20 SELÇUK KARTALLAR SK-KANDIRA AKÇAKOCA SK
3.MAÇ 10:40 ANKARA RAGBİ SK-ALANYA BELEDİYE SK
4.MAÇ 11:00 ÇARŞAMBA BELEDİYE SK-KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SK
5.MAÇ 12:00 1.MAÇ KAYBEDEN-2.MAÇ KAYBEDEN
6.MAÇ 12:20 3.MAÇ KAYBEDEN-4.MAÇ KAYBEDEN
7.MAÇ 12:40 1.MAÇ KAZANAN-2.MAÇ KAZANAN (YARI FİNAL)
8.MAÇ 13:00 3.MAÇ KAZANAN-4.MAÇ KAZANAN (YARI FİNAL)
9.MAÇ 14:00 5.MAÇ KAYBEDEN-6.MAÇ KAYBEDEN (7.LİK)
10.MAÇ 14:20 5.MAÇ KAZANAN-6.MAÇ KAZANAN (5.LİK)
11.MAÇ 14:40 7.MAÇ KAYBEDEN-8.MAÇ KAYBEDEN (3.LÜK)
12.MAÇ 15:00 7.MAÇ KAZANAN-8.MAÇ KAZANAN (FİNAL 1.LİK)

KUPA SEREMONİSİ 15:30

1. Etap müsabaka sonuçları;
27 MART 2022 ANKARA KIZILCAHAMAM İLÇE STADI

1- Firüzköy SK 34-0 Selçuk Kartallar SK

2 Çarşamba Belediyesi 52-0 SK Alanya Belediyesi SK

3- Ankara Ragbi SK 41-5 Körfez Gençlerbirliği SK

4- Kandıra Akçakoca SK 38-0 Hacettepe Üniverstiesi GSK

5- Çarşamba Belediyesi SK 0-33 Firüzköy SK

6- Alanya Belediyesi SK 0-46Selçuk Kartallar SK

7- Kandıra Akçakoca SK 7-34 Ankara Ragbi SK

8- Hacettepe Üniversitesi GSK 14-24 Körfez Gençlerbirliği SK

9- Firüzköy SK 54-0 Alanya Belediyesi SK

10- Selçuk Kartallar SK 19-35 Çarşamba Belediyesi SK

11- Ankara Ragbi SK 24-0 Hacettepe Ragbi SK

12- Körfez Gençlerbirliği SK 7-15 Kandıra Akçakoca SK

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL